background

Uzm. Dr. Nihal ŞİMŞEK

1972 Ankara doğumlu Nihal Şimşek, Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi’nden sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıbbı Biyokimya Uzmanlığı’nı tamamladı.

Ulus ve Pursaklar Devlet Hastanelerinde ardından Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde çalıştı. Sonrasında çeşitli özel hastanelerde görev yaptı. Sağlık Bakanlığı’na bağlı Akupunktur, Homeopati, Fitoterapi, Hipnoz, Refleksoloji, Müzikterapi, Kupa ve Ozon Terapi üzerine Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp eğitimlerini tamamlayarak bu alanlarda yetkinlik kazandı.

Hindistan’daki Pareec Homeopati Hastanesi’nde görev aldı.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin Homeopati alanındaki eğitim kadrosunda yer aldı.

Uzman Dr. Nihal Şimşek tüm bu tecrübelerle Epigenetik Regresyon, Aile Dizimi, Biyorezonans ve Master Tung Akupunktur yöntemi ile kendi özel kliniğinde sağlık alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Bütünsel bir anlayışla uzman olduğu alanlarda danışanlarına sağlık danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Hipnosistemik alan üzerine ve sanatsal metaforları kullanarak çeşitli atölye çalışmalarına kliniğinde devam etmektedir. Uzm. Dr. Nihal Şimşek; Uzm. Anestezi Doktoru Mehmet Şimşek ile evli olup 3 çocuk annesidir.

Ankara web tasarım bursa nilüfer diş polikliniği ankara kızılay dershane ankara ambar ankara protez saç Call Now ButtonBİZİ ARAYIN